baner
      Jesteśmy na facebooku   STRONA GŁÓWNA |  KONTAKT |  wersja polska |  wersja angielska |  wersja niemiecka | 
 
Biblioteka - menu
dół menu
 
Informacje - menu
dół menu
 
O nas - menu
dół menu
 
Dodatki - menu
dół menu
 
 

Nowości

linia

 

"Syn Hamasu" - Yousef M. H.
Syn Hamasu Wstrząsająca historia odsłaniająca kulisy terroru, intrygi tajnych służb Hamasu i heroiczny wybór niezwykłego człowieka „syna hamasu”.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Wycieczka do raju" - Matter J
Wycieczka do raju Autor zachęca czytelnika do wycieczki „do raju”. Obiecuje, że przeczytawszy tę książkę lepiej zrozumiemy sedno grzechu, jakie oddala nas od Boga.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Drapieżca" - Blachstock T.
Drapieżca Książka ta opowiada o pułapce jaką jest internet i życie, które opowiada o tym co sobie każdego dnia serwujesz, gdzie się logujesz, o czym informujesz swoich znajomych, gdzie idziesz, jakie są twoje plany. A wszystko może to być zagrożeniem dla Ciebie.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Janusz Korczak ? życie dla dzieci " - Dauzenroth E.
Janusz Korczak ? życie dla dzieci „Jest to historia o trudnych wyborach, rozterkach i determinacji w walce o godność najsłabszych. Sylwetka starego doktora wyłania się z przytaczanych rozmów, korespondencji z współpracownikami czy wychowankami, wspomnień przyjaciół i tych, którzy żegnali go w drodze z warszawskiego getta do bram Treblinki.” Jest to monografia.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Pieśń słowika " - Berhane H.
Pieśń słowika „Jest to przejmująca historia wierności Chrystusowi w obliczu zła, cierpienia i wprost niewyobrażalnych przeciwności - historia młodej kobiety, która wolałaby raczej umrzeć niż przestać śpiewać o Bogu, którego kochała.”
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Bóg jest miłością. W 100-lecie urodzin ks. seniora Adama Wegerta" - Berhane H.
Bóg jest miłością. W 100-lecie urodzin ks. seniora Adama Wegerta Ks. senior Adam Wegert nie napisał żadnego testamentu, ale pozostawił testament niepisany, głoszony za życia słowami ewangelii „Bóg jest miłością”. Tę prawdę chciał przekazać wszystkim, pomagał tym najbiedniejszym, najskromniejszym, aby dać świadectwo tym słowom.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Ucieczka z Korei Północnej " - Estabrooks P.
Ucieczka z Korei Północnej Tytuł dokładnie oddaje tematykę książki. Jest to prawdziwa historia północnokoreańskiej rodziny, która ucieka od głodu i reżimu swej ojczyzny. Dzieki pomocy chrześcijan rodzina nie tylko zyskuje poprawę swego ziemskiego życia, ale przede wszystkim najcenniejszy dar - życie w Bożej obecności.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"30 dni, które odmienią twoje małżeństwo" - Estabrooks P.
30 dni, które odmienią twoje małżeństwo Książka ta jest niezwykle cennym narzędziem. Pomoże wznieść małżeństwo na nowy poziom bliskości duchowej, emocjonalnej i seksualnej, a także wzajemnej atrakcyjności i szczęścia. Goraco polecamy tę wyjątkową pozycję.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Krótka kołdra; o dialogu małżeńskim" - Estabrooks P.
Krótka kołdra; o dialogu małżeńskim Książka ta jest o przyjaźni, narzeczeństwie, seksie i antykoncepcji, o kryzysach dialogu, wojnie i pokoju w małżeństwie - o wszystkich ważnych sprawach dla budowania dobrego, trwałego i szczęśliwego małżeństwa. Książka ta z pewnością może być cennym poradnikiem dla wielu poszukujących małżonków.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Za wcześnie na pożegnanie" - Estabrooks P.
Za wcześnie na pożegnanie Może utraciłeś kogoś bliskiego w wyniku samobójstwa. Może sam miałeś mysli samobójcze lub znasz kgoś takiego, kto cierpi na depresję. W książce tej znajdziesz opowieści osób, które tego doświadczyły. Tym zwyczjanym ludziom udało się przezwyciężyć ciemność, która zapanowała nad ich życiem. Ponownie zajaśniało dla nich światło, które może zapłonąć też dla Ciebie.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Piękny banita" - Estabrooks P.
Piękny banita Autor tej książki w sposób ujmujący i gawędziarski przełamuje stereotypowe myślenie o Jezusie. Odkryjemy prawdziwy charakter - osobowość Kogoś kto stworzył wiatr, muzykę. Nagle pojawią się przed nami zdumiewające cechy Jezusa, pełne blasku i barw niczym fajerwerki.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Na wieczne nigdy" - Koczy R.
Piękny banita Książka ta to trzymający w napięciu thriller o wartkiej akcji, w którym zwyczajni i niezwyczjni ludzie znaleźli się w czasach przepowiedzianych przez samego Jezusa. Czy to, co ma do powiedzenia Bóg, jest dla nich najważniejsze?...
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Nate Saint ; skrzydłem i modlitwą " - Koczy R.
Nate Saint ; skrzydłem i modlitwą Książka ta ukazuje świadectwo życia zwykłych ludzi, którzy zaufali Bogu i dzieki temu dokonali niezwykłych czynów dla jego chwały.Ofiara ich zycia otworzyła drogę, by ewangelia mogła dotrzeć do Indian Auca.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Boży włóczęga" - Boom C.
Boży włóczęga Autorka tej książki opisuje w niej swoje zdumiewające przeżycia. Od niesienia pomocy i miłosierdzia poprzez spotkanie i przebaczenie jednemu ze strażników obozu koncentracyjnego, po przyprowadzenie do Chrystusa milionowej liczby osób z całego świata.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Tato, jakiego potrzebują twoje dzieci" - Casey C.
Tato, jakiego potrzebują twoje dzieci Autor książki zaprasza nas na spotkanie z kilkunastoma wspaniałymi ojcami, którzy będąc wybitnymi autorami i trenerami rodzinnymi, umiejętnie motywują i zachęcają mężczyzn do stawiania czoła trudnym wyzwaniom oraz podsuwają ciekawe odpowiedzi na fundamentalne pytanie. Jak być ojcem w XXI wieku?
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Sen proroczy -sny i widzenia i ich wykładnie" - Prus P.
Sen proroczy -sny i widzenia i ich wykładnie Książka jest dla tych, którzy wierzą i wierząc szukają i pragną więcej. Może pomóc w Twoich poszukiwaniach, udzielając kilku dobrych rad, wskazując drogę na skróty, jak też przetarty i oznakowany szlak.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Mesjasz w Starym Testamencie" - Turkanik H.
Mesjasz w Starym Testamencie Jest to przekrój przez Biblię pod kątem widzenia proroctw mesjanistycznych. Wątek 108 proroctw obietnicy mesjanistycznej, przewija się jak czerwona wstęga przez cały Stary Testamen począwszy od Księgi Genesis do Księgi Malachiasza i dalej do Ewangelii gdzie objetnica mesjanistyczna wypełniła się w osobie Mesjasza Pana Jezusa Chrystusa.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Hagada na Pesach"
Hagada na Pesach Paschalna Hagada odsłania symbolikę starożytnego żydowskiego święta poprzez jasne biblijne objaśnienia, świąteczne pieśni, tradycyjne hebrajskie błogosławieństwa i piękne ilustracje Stona Steina. Przeczytanie tej hagady sprawi, że w zupełnie nowy sposób spojrzysz na Wieczerzę Pańską.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Zapatrzeni w miłość" - Gibson
Zapatrzeni w miłość Jako ludzie zostaliśmy zaprogramowani do miłości, nie do walki. Tęsknimy za utraconym rajem. To Bóg działa na nasze dusze pewnego rodzaju ziemskim przyciąganiem. Stara się przykuć naszą uwagę i objawić w ten sposób prawdy o sobie. Jaki On jest? Spójrz, jest przecież tak blisko. W każdej chwili prawdziwej przyjaźni, wybuchu śmiechu, uczucia zaufania.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
"Zanim powiesz „tak”" - Pearl D.
Zanim powiesz „tak” Dniami i nocami tęsknisz za odnalezieniem prawdziwej miłości i nagle... jesteś mężatką, a małżeństwo okazało się czymś innym, niż myślałaś. Teraz więc nim jeszcze stanęłaś na ślubnym kobiercu, jest czas na przygotowanie się do roli żony, aby - zgodnie z Bożą wolą - stać się pomocą dla swojego męża. Ta książka pomoże ci uniknąć wielu błędów.
Dodane dnia: 13-10-2013

linia
Centrum Misji i Ewangelizacji
 

Copyright © 2006 by Chwastek Paweł.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bibliothek für jedermann
43-430 Skoczów
ul.Zofii Kossak Szatkowskiej 74
tel. (33) 500 00 25
mail:biblioteka@ptew.org.pl
www: http://www.biblioteka.skoczow.pl